Kierownik Hurtowni Farmaceutycznej - Osoba Odpowiedzialna. Rola, obowiązki i aktualności.

Rodzaj: szkolenie kurs
Tryb:dzienny
Tematyka:Medycyna i zdrowie » Farmacja

Program

Szkolenie dotyczące praktycznych aspektów realizacji obowiązków osoby odpowiedzialnej w hurtowni farmaceutycznej zgodnie z wymaganiami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (DPD).

1. Wymagania DPD nadzorowane przez Osobę Odpowiedzialną

Omówienie zakresu działań dotyczących Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej nadzorowanych przez Osobę Odpowiedzialną w oparciu o wymagania Rozporządzenia DPD.
2. Obowiązki przedsiębiorcy i Osoby Odpowiedzialnej w hurtowni farmaceutycznej

Obowiązki przedsiębiorcy oraz Osoby Odpowiedzialnej za prowadzenie hurtowni farmaceutycznej.
3. System jakości...

Rozwiń program

Uczestnicy:Osoby odpowiedzialne za system jakości oraz nadzorowanie procesów DPD w hurtowni farmaceutycznej.
Warunki przyjęcia:Zaczęcamy do dokonywania zapisów on-line.
Dyplom:Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne z przepisami MEN.

Korzystaj ze specjalnych rabatów i promocji - szczegóły na stronie internetowej szkolenia. Polbi - Warszawa.

Brak podanych terminów.

Tagi: hurtownia farmaceutyczna kierownik