Szkolenia i kursy komputerowe w Krakowie

Tematyka: Komputery i Internet

Zarządzanie projektami, Technical Support i Helpdesk, Systemy komputerowe, Sieci komputerowe, Programy inżynierskie i specjalistyczne, Programy biurowe, Programowanie internetowe, Programowanie aplikacji, Obsługa komputera, Microsoft Excel, Księgowość elektroniczna, Internet i poczta elektroniczna, Hardware i budowa komputerów, Handel elektroniczny, Grafika komputerowa i multimedia, Bezpieczeństwo sieci i systemów komputerowych, Bazy danych

Lokalizacja: Kraków

Wyniki 1-12 z 44poprzednie wynikipoprzednie wyniki 1 2 3 4 następne wynikinastępne wyniki
Wyniki 1-12 z 44poprzednie wynikipoprzednie wyniki 1 2 3 4 następne wynikinastępne wyniki

Kursy komputerowe Kraków skierowane są do osób, które chcą nabyć lub poprawić swoją znajomość obsługi komputera: w naszej ofercie znajdują się zarówno szkolenia komputerowe od podstaw Kraków, zajęcia komputerowe dla seniorów, jak i zaawansowane kursy informatyczne, kursy grafiki komputerowej np. kursy photoshop i kursy corel, specjalistyczne szkolenia z obsługi programów inżynierskich, np. kursy autocada, szkolenia helpdesk oraz obsługa programów biurowych lub księgowych, jak np. kursy excel .

Szkolenia komputerowe w Krakowie są adresowane do słuchaczy na różnym poziomie zaawansowania. Każdy kurs komputerowy Kraków jest oferowany przez specjalistyczną firmę szkoleniową, posiada własny opis programu, warunków uczestnictwa oraz terminy szkoleń.

Kurs informatyczny Kraków ma przygotować do pracy na różnych stanowiskach w administracji lub rozszerzyć kompetencje pracowników na stanowiskach specjalistycznych.


Dołącz do nas!