Szkolenia i kursy komputerowe w Katowicach

Tematyka: Komputery i Internet

Zarządzanie projektami, Technical Support i Helpdesk, Systemy komputerowe, Sieci komputerowe, Programy inżynierskie i specjalistyczne, Programy biurowe, Programowanie internetowe, Programowanie aplikacji, Obsługa komputera, Microsoft Excel, Księgowość elektroniczna, Internet i poczta elektroniczna, Hardware i budowa komputerów, Handel elektroniczny, Grafika komputerowa i multimedia, Bezpieczeństwo sieci i systemów komputerowych, Bazy danych

Lokalizacja: Katowice


Kursy komputerowe Katowice skierowane są do osób, które chcą nabyć lub poprawić swoją znajomość obsługi komputera: w naszej ofercie znajdują się zarówno szkolenia komputerowe od podstaw Katowice, zajęcia komputerowe dla seniorów, jak i zaawansowane kursy informatyczne, kursy grafiki komputerowej np. kursy photoshop i kursy corel, specjalistyczne szkolenia z obsługi programów inżynierskich, np. kursy autocada, szkolenia helpdesk oraz obsługa programów biurowych lub księgowych, jak np. kursy excel .

Szkolenia komputerowe w Katowicach są adresowane do słuchaczy na różnym poziomie zaawansowania. Każdy kurs komputerowy Katowice jest oferowany przez specjalistyczną firmę szkoleniową, posiada własny opis programu, warunków uczestnictwa oraz terminy szkoleń.

Kurs informatyczny Katowice ma przygotować do pracy na różnych stanowiskach w administracji lub rozszerzyć kompetencje pracowników na stanowiskach specjalistycznych.


Dołącz do nas!