Warunki promocji na zapisy na szkolenia w Edukacji - lato 2013

  1. W losowaniu nagrody wezmą udział jedynie osoby lub firmy, która dokonała rejestracji w serwisie Edukacja na stronie http://www.edu.edu.pl/rejestracja (Rejestracja dla uczestników szkoleń) lub polubiły stronę serwisu Edukacja w serwisie społecznościowym Facebook do dnia zakończenia promocji włącznie.
  2. Przez rejestrację rozumie się utworzenie konta prywatnego w serwisie Edukacja (www.edu.edu.pl) oraz pełne wypełnienie profilu użytkownika. W przypadku, gdy użytkownik posiada już konto zarejestrowane przed rozpoczęciem promocji - przez rejestrację rozumie się pełne wypełnienie profilu użytkownika.
  3. Przez polubienie na Facebooku rozumie się kliknięcie przycisku Lubię na stronie serwisu Edukacja w serwisie społecznościowym Facebook znajdującej się pod adresem http://www.facebook.com/kursy.szkolenia.studia lub przycisku Lubię we wtyczce Facebook bezpośrednio na stronie serwisu Edukacja i dodanie strony do ulubionych w serwisie Facebook.
  4. Kupon może być zrealizowany na dowolne szkolenie opublikowane w serwisie Edukacja pod warunkiem, że udostępnia ono opcję Zapisuję się. Kupon może być zreazliowany jedynie do opłacenia części ceny szkolenia wymaganej do dokonania rezerwacji - pobieranej online przy rezerwacji szkolenia w serwisie Edukacja lub opłaconej za pomocą przelewu bankowego na konto serwisu Edukacja - może zatem zostać wykorzystany jedynie do rozliczeń pomiędzy serwisem Edukacja a dokonującym zapisu użytkownikiem. Kupon nie może zostać zrealizowany do opłacenia pozostałej kwoty szkolenia, którą użytkownik uiszcza bezpośrednio organizatorowi szkolenia, na które dokonuje zapisu.
  5. Kupon może zostać wykorzystany na dowolną ilość szkoleń do wyczerpania limitu jego wartości.
  6. Kupon ani jego część nie może zostać odstąpiony innemu uzytkownikowi ani nie podlega wymianie na równowartość pieniężną.
  7. Kupon musi zostać wykorzystany w ciągu 2 lat od momentu otrzymania wygranej. Po tym okresie pozostała niewykorzystana wartość kupon przepada.
  8. Serwis Edukacja zastrzega sobie prawo do anulowania promocji przed datą jej zakończenia bez podania przyczyny.
  9. Promocja twra do dnia 30 września 2013 r.

Dołącz do nas!